ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,59
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Суспільство
  4. /
  5. Київ через п'ять років має увійти до 10-ки найкращих міст світу — Кличко

Київ через п'ять років має увійти до 10-ки найкращих міст світу — Кличко

342

Фото: Unsplash

Мер Києва Віталій Кличко представив бачення того, яким буде Київ у найближчому майбутньому. Столична влада сподівається, що через п'ять років Київ увійде до десятки лідерів у списку 100 найкращих міст світу.

Про це Кличко заявив під час онлайн-конференції "Яким ми бачимо Київ", передає кореспондент "Українських Реалій".

"Світ сьогодні стрімко змінюється. І тенденція така, що майбутнє не за супердержавами чи об'єднаннями країн, а за мегаполісами. Понад чотири мільярдів людей живуть сьогодні у великих мегаполісах і маленьких містах. Через 25 років у містах, за прогнозами, будуть жити вже сім мільярдів людей. Мегаполіси стануть в авангарді розвитку. Вони будуть магнітами, що притягують найкращі таланти й найбільші ресурси", — сказав Кличко.

За словами мера, він із командою тривалий час розробляє амбітний план "як Києву через 5 років увійти до ТОП-100 міст світу". 

"Це чітка покрокова програма, фундамент для реалізації якої ми закладали попередніх 6 років", — сказав мер.

На його думку, Київ має стати зеленим містом  як, наприклад, Відень. Культурним і туристичним містом як Рим. Зручним для мешканців як Копенгаген. Романтичним як Париж. Бізнес у столиці має бути розвинутим як в Лондоні.

Для цього міська влада працюватиме у таких напрямках розвитку: транспортна система, соціальна інфраструктура, реновація застарілої забудови та екологія. 

Мер наголошує, що пріоритетом для столичної влади є розвиток громадського транспорту. Так, до кінця наступного року планується закінчити будівництво двох нових станцій метро на Виноградар. А після запуску автомобільного сполучення через Подільсько-Воскресенський міст розпочати будівництво лінії метрополітену на Троєщину — п'ять станцій.

"Ми плануємо створити в столиці парк розваг і відпочинку для дітей і дорослих — український Діснейленд — на території Гідропарку", — пообіцяв Кличко.

Нагадаємо, відкриття метро на Виноградарі у Києві заплановано на кінець 2021 року. Наразі станції "Мостицька" і "Проспект Правди" знаходяться на стадії будівництва тунелів.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро