ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Суспільство
  4. /
  5. SpaceX планувала здійснити два космічні запуски в один день

SpaceX планувала здійснити два космічні запуски в один день

319

Фото: Unsplash

Але один зі стартів довелось перенести через погодні умови на 1 вересня

Компанія американського винахідника і мільярдера Ілона Маска SpaceX планувала 30 серпня здійснити два космічні запуски. Одна Falcon 9 мала доставити на орбіту чергові 60 інтернет-супутників системи Starlink, а інша — на полярну орбіту три апарати для спостережень за зміною клімату. Але інтернет-супутники відправляться на орбіту 1 вересня у зв'язку з несприятливими погодними умовами.

Про це повідомляє сайт компанії SpaceX.

30 серпня о 23:18 за американським часом (о 2:18 31 серпня за Києвом) у SpaceX заплановано запуск у космос ракети Falcon 9. Вона доставить на орбіту Землі апарати SAOCOM 1B, GNOMES-1 і Tyvak-0172. У компанії зазначають, що ця місія започатковує запуски SpaceX на полярну орбіту зі східного узбережжя і що це буде перший полярний запуск за десятиліття.

Космічний апарат SAOCOM 1B  частина аргентинської програми з радіолокаційного спостереження за Землею. Він, зокрема, збиратиме інформацію про вологість ґрунтів і структуру лісових масивів. Окрім аргентинських фахівців в програмі беруть участь італійські вчені.

30 серпня о 17:12 за Києвом мав відбутися запуск 12-ї місії Starlink. Його перенесли на вівторок, 1 серпня, але час поки що не уточнюють. Ракета-носій Falcon 9 доставить чергові 60 інтернет-супутників системи Starlink. Попередня партія з 57 супутників Starlink була запущена 7 серпня. Нинішнє орбітальне угруповання SpaceX вже складається з 595 космічних апаратів, що робить компанію найбільшим супутниковим оператором у світі.

Як повідомляли "Українські Реалії" 29 серпня, інша компанія Ілона Маска Neuralink успішно імплантувала свиням чип для під'єднання мозку до комп’ютера і презентувала результати свої напрацювань, зазначивши, що чип не є шкідливим для піддослідних поросят.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро