ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,15
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Суспільство
  4. /
  5. Антонов почав виробляти літаки без російських деталей

Антонов почав виробляти літаки без російських деталей

430

Фото: glavcom.ua

За його словами, конкретно на цьому типі літака приблизно 2/3 обладнання корпорацій Сполучених Штатів Америки, ще третина — вітчизняного

Зі стапелів державного авіабудівного підприємства Антонов зійшов планер першого серійного транспортного літака Ан-178 без російських деталей.

Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомив президент ДП "Антонов" Олександр Лось.

"Це перший літак, який складається без жодної російської деталі. Нас звинувачують у тому, що кілька років ми не випускали серійні літаки. Але з початком воєнної російської агресії у 2014 році ми втратили не тільки ринок збуту, а й ринок постачання важливих компонентів. Деякий час зайняло імпортозаміщення та пошук нових постачальників",  сказав Лось.

За його словами, конкретно на цьому типі літака приблизно 2/3 обладнання корпорацій Сполучених Штатів Америки, ще третина  вітчизняного.

Читайте також: "Антонов" заклав в Укргазбанку сім новітніх літаків

"Причому проєктну роботу з заміщення російських комплектуючих ми провели власним коштом. Насправді широка міжнародна кооперація передбачалася ще у 2010–2011 роках при розробці проєкту Ан-178. У 2015–2016 роках ми просто продовжили цю планомірну роботу",  зазначив президент ДП "Антонов".

Як повідомляли "Українські Реалії", державне підприємство "Антонов", що входить до складу концерну Укроборонмпром, 25 серпня уклало угоду з компанією Aerogulf FZC (ОАЕ) про закупівлю двигунів на 4,16 млн доларів (113,94 млн грн).

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро