ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 38,46
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Суспільство
  4. /
  5. Під Кабміном мітингують представники шоу-бізнесу

Під Кабміном мітингують представники шоу-бізнесу

756
Під Кабміном мітингують представники шоу-бізнесу 1 Під Кабміном мітингують представники шоу-бізнесу 2 Під Кабміном мітингують представники шоу-бізнесу 3 Під Кабміном мітингують представники шоу-бізнесу 4 Під Кабміном мітингують представники шоу-бізнесу 5 Під Кабміном мітингують представники шоу-бізнесу 6

Фото: Укрінформ

Представники музичної індустрії зібралися на мітинг під Кабінетом міністрів. Вони виступають проти рішення уряду про часткову заборону на проведення концертів. 

Про це повідомляє кореспондент "Українських Реалій".

Захід організувала Всеукраїнська профспілка працівників музичної індустрії.

Акцію підтримали представники української сцени: співачки Alyona Alyona і Оля Полякова, а також шоумен Андрій Джеджула. 

"Спочатку ми повністю зупинились, за що не отримували жодних компенсацій, потім організовували концерти з дотриманням вимог Уряду щодо розміщення однієї людини на 5 кв. м. Але з останніми діями КМУ у вигляді постанови №720 від 26.08.20 ми вже не можемо миритися. Тепер організаторів розділяють ще і за таким принципом: ті, що при реєстрації бізнесу обрали "концертний" КВЕД як основний, мають право проводити культурні заходи. Всі інші — ні... Це рішення остаточно зламає музичну індустрію в Україні", — йдеться на сторінці мітингу у Facebook.

Протестувальники вимагають розробки державної політики, яка врятує музичну індустрію під час її повної зупинки. 

Зазначають, що музична та концертна індустрія в Україні — це майже мільйон робочих місць і чимало суміжних професій. Торік приблизно 13 тис. суб'єктів підприємницької діяльності, зокрема й працівників музичної та концертної сфери, виплатили 130 млн грн податків.

Нагадаємо, Уряд продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 жовтня 2020 року включно. Також, у зв'язку з погіршення епідемічної ситуації, у всіх зонах країни заборонили проведення дискотек, роботу нічних клубів та розважальних закладів, роботу закладів громадського харчування з організацією дозвілля і проведення концертів (окрім закладів культури і тих, для кого така діяльність є основною протягом року).

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро