ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Суспільство
  4. /
  5. Прокат електросамокатів: КМДА і Bolt дійшли компромісу

Прокат електросамокатів: КМДА і Bolt дійшли компромісу

1333

Фото: Autogeek

Компанія Bolt та Київська міська державна адміністрація визначили спільні дії з врегулювання правової колізії щодо запровадження у столиці сервісу з прокату електросамокатів.

Про це йдеться у спільній заяві Bolt та київської влади, передає прес-служба КМДА.

Сторони, зокрема, дійшли згоди, що чинне законодавство сьогодні не має ефективного регулювання щодо користування та безстанційного прокату електросамокатів.

"Такі види транспорту, як електросамокати, жодним чином не визначені в Правилах дорожнього руху (ПДР). Та повністю відсутня законодавча база, яка б регулювала їх використання. Це може призводити до аварійних ситуацій на дорогах та пішохідних тротуарах. Тому для даного виду транспорту необхідне запровадження особливих норм та правил безпеки. Основна мета — зробити водіїв електросамокатів та інших видів так званого "мікротранспорту" повноцінними учасниками дорожнього руху з відповідними правами та обов’язками", — йдеться у повідомленні.

"Враховуючи попит на електросамокати як допоміжний транспортний засіб, КМДА сприятиме втіленню проектів, які започаткувала компанія Bolt. Але — керуючись нормами законодавства, правилами та безпекою мешканців і гостей столиці", — додали в КМДА.

Крім цього, сторони домовилися терміново розробити перелік правил з безпеки та використання, якими послуговуватимуться користувачі самокатів протягом тестового періоду, який триватиме до кінця сезону 2020 року (орієнтовно жовтень-листопад).

Нагадаємо, 7 серпня 2020 року компанія Bolt запустила сервіс прокату електросамокатів у Києві. Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що Bolt без погодження з містом розмістили пункти прокату. Кличко також звернувся до депутатів Верховної Ради, аби вони розробили та внесли на одному з найближчих засідань зміни до законодавства про дорожній рух.

4 вересня Верховна Рада прийняла законопроект, який передбачає виведення користувачів персонального легкого електротранспорту до нової категорії учасників дорожнього руху — користувачі персонального легкого електротранспорту.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро