ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 38,46
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Суспільство
  4. /
  5. В Україні перекрили канал нелегальної міграції до ЄС

В Україні перекрили канал нелегальної міграції до ЄС

1373

Фото: ssu.gov.ua

За грошову винагороду в 2,5 тисячі доларів зловмисник забезпечував клієнтам перехід кордону поза контрольно-пропускних пунктів

Служба безпеки України викрила канал нелегальної міграції іноземців до країн Євросоюзу. Про це повідомляє прес-служба відомства у вівторок, 8 вересня.

Встановлено, що громадянин однієї з азійських країн, який організував незаконний бізнес, мав посвідку на проживання в Україні. Клієнтів він підшукував у Києві та Львові серед іноземців, зокрема, вихідців з країн Близького та Середнього Сходу.

За грошову винагороду в 2,5 тисячі доларів зловмисник забезпечував клієнтам перехід кордону поза контрольно-пропускних пунктів. Його затримали під час підготовки до переправлення групи з чотирьох нелегальних мігрантів через державний кордон в одному з районів Івано-Франківської області.

У межах розпочатого кримінального провадження за статтею про незаконне переправлення осіб через державний кордон України (ч. 2 ст. 332 КК) тривають слідчі дії. Вирішується питання щодо повідомлення фігуранту про підозру та обрання запобіжного заходу.

Затримані нелегальні мігранти перевіряються на причетність до можливого скоєння злочинів на території України та за кордоном.

Як повідомляли "Українські Реалії",  все більше українських працівників у Польщі демонструють тенденцію до асиміляції і залучення до переїзду членів своєї родини. 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро