ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,59
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. У МЗС відреагували на затримання "вагнерівців" у Білорусі

У МЗС відреагували на затримання "вагнерівців" у Білорусі

585

Фото: МЗС України

Міністерство закордонних справ вважає, що виявлення бойовиків ПВК "Вагнер" у Білорусі свідчить, що вони можуть бути використані для дестабілізації ситуації у Білорусі напередодні президентських виборів. 

Відповідний коментар речниці МЗС Катерини Зеленко щодо затримання білоруськими правоохоронцями декількох десятків російських бойовиків оприлюднила прес-служба міністерства.

"Ми уважно слідкуємо за ситуацією навколо затримання білоруськими правоохоронцями декількох десятків російських бойовиків. За повідомленнями ЗМІ, серед них є ті, хто воював проти України на Донбасі. Україна давно попереджала, що учасники російських окупаційних сил та незаконних збройних формувань, які брали участь у бойових діях на Сході України, використовуються в інших точках світу і становлять загрозу. Виявлення цих бойовиків у Білорусі підтверджує цей факт і свідчить, що вони можуть бути використані для дестабілізації ситуації у Білорусі напередодні президентських виборів", — йдеться у коментарі.

Зеленко підкреслила, що Україна розвиває добросусідські відносини з сусідньою Білоруссю, всебічно підтримує її суверенітет і незалежність.

"Питання щодо можливої екстрадиції чи інших правових дій будуть вирішуватися відповідними правоохоронними та спеціальними органами", — додала вона.

Нагадаємо, білоруське агентство БелТА 29 липня повідомило, що вночі під Мінськом затримали 32 найманці ПВК "Вагнер". Ще одного бійця було затримано на півдні країни. Агентство вказувало, що у них російське громадянство. Як відзначало БелТА, "бойовики хотіли дестабілізувати виборчу кампанію". РНБО у свою чергу пропонує екстрадувати затриманих у Білорусі "вагнерівців" до України.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро