ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,59
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. У Microsoft вперше підтвердили, що планують купити сервіс TikTok у США

У Microsoft вперше підтвердили, що планують купити сервіс TikTok у США

585

Фото: LDaily

Microsoft підтвердила, що веде переговори щодо купівлі сервісу TikTok у США. Переговори планують закінчити до 15 вересня

Компанія Microsoft підтвердила, що веде переговори щодо купівлі американської частини TikTok. Обіцяють закінчити переговори вже до 15 вересня 2020 року.

Про це повідомляється в корпоративному блозі Microsoft.

Компанія вирішила повернутися до обговорення угоди після розмови СЕО компанії Сатьї Надели з президентом США Дональдом Трампом.

У повідомленні зазначається, що Microsoft розділяє побоювання Трампа і "прагне придбати TikTok за умови повного перегляду безпеки і надання належних економічних вигод для США".

У компанії заявили, що прискорять переговори з розробником TikTok — китайською ByteDance. У Microsoft кажуть, що закінчать переговори протягом "кількох тижнів". Фінальною датою переговорів назвали 15 вересня.

У Microsoft підкреслили, що в разі угоди TikTok продовжить працювати як раніше, а аудиторія програми отримає "безпеку світового рівня, приватність і цифровий захист".

У компанії підкреслили, що поки що переговори мають попередній характер і участь Microsoft в угоді не гарантована. До остаточного рішення компанія не повідомлятиме інформацію щодо подальшого перебігу переговорів.

Як повідомляли "Українські Реалії" раніше, компанія Microsoft тимчасово зупиняла переговори щодо купівлі китайської соціальної мережі TikTok через заяву Дональда Трампа про можливість заборони соцмережі у США.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро