ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. Нафта дешевшає через нову хвилю COVID-19

Нафта дешевшає через нову хвилю COVID-19

481

Фото: epravda.com.ua

Сьогодні, 4 серпня, ціни на нафту знизилися через зростання видобутку і побоювань, що відродження попиту на паливо може сповільнитися через нову хвилю COVID-19.

Про це повідомляє агентство Reuters.

Згідно з даними Investing.com, станом на 10:53 (за Києвом) 4 серпня  барель жовтневої нафти Brent торгувався по 43,87 долара (-0,63 %), а барель вересневої нафти WTI продавався по 40,77 (-0,59 %).

Напередодні Brent виросла на 1,5 %, а WTI — на 1,8 % після виходу перевершили прогнози даних щодо ділової активності в Азії, Європі та США. "Щодо попиту, то у нас були досить обнадійливі дані по світовому виробництві... але є ще досить багато свідчень того, що відновлення попиту на нафту застопорилося на багатьох ринках з поверненням COVID-19", — сказав керівник відділу досліджень товарів в Національному австралійському банку (National Australia Bank) Лахлан Шоу.

Зазначається, що попит на паливо знижується через посилення карантинних обмежень від Маніли до Мельбурна, а Норвегія повністю припинила рух круїзних суден.

На цьому тлі виробники ОПЕК та її союзники з групи ОПЕК+ у серпні нарощують видобуток, збільшивши пропозицію на світовому ринку на приблизно 1,5 млн барелів на добу. Також збільшити виробництво планують американські виробники, в результаті чого "чорне золото" може наблизитися до історичного максимуму.

Нагадаємо, 15 липня країни ОПЕК+ домовилися збільшити видобуток нафти з серпня, оскільки світова економіка поступово відновлюється після пандемії коронавірусу.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро