ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 26,67
EUR 31,37
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. "Чаша з отрутою": Білл Гейтс розкритикував угоду між Microsoft і TikTok

"Чаша з отрутою": Білл Гейтс розкритикував угоду між Microsoft і TikTok

216

Фото: Unsplash

Американський бізнесмен Білл Гейтс вважає дивними принципи, на яких ґрунтується угода про придбання компанією Microsoft сервісу TikTok.

Про це він заявив в інтерв'ю журналу Wired.

"Хто знає, що буде з цією угодою. Але так, це чаша з отрутою. Бути великим в бізнесі соціальних мереж — непроста гра, як і проблема шифрування", — зазначив засновник Microsoft.

Гейтс додав, що позитивно оцінює високу конкурентність ринку. На питання про те, чи є у нього переживання з приводу можливої угоди, співзасновник Microsoft відповів критикою на адресу президента Трампа. "Коли Трамп усуває єдиного конкурента, це досить дивно", — заявив Білл Гейтс.

Також мыльярдер назвав "подвійно дивним" натяк президента Дональда Трампа, згідно з яким частина коштів від угоди щодо TikTok повинна бути спрямована до Мінфіну США.

Нагадаємо, що Microsoft є основним претендентом на придбання американської частини бізнесу TikTok. Інший можливий претендент — компанія Apple. Згідно із заявою президента США Дональда Трампа, операція з продажу TikTok повинна бути завершена до 15 вересня, в іншому випадку китайський сервіс буде заблоковано у Сполучених Штатах.

Загрози заблокувати сервіс на території Сполучених Штатів пов’язані з побоюваннями щодо можливої передачі даних громадян США до Китаю. 

Крім того, 8 серпня президент США Дональд Трамп підписав указ про заборону укладати угоди і здійснювати транзакції з двома великими китайськими компаніями: ByteDance (власник TikTok) і Tencent (власник WeChat). Указ Трампа набуде чинності 20 вересня.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро