ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. В Ірані заявили, що не хочуть платити компенсацію за збитий літак МАУ

В Ірані заявили, що не хочуть платити компенсацію за збитий літак МАУ

491

Фото: dw.com

В Ірані заявили, що збитий літак "Міжнародних авіаліній України" застрахований європейськими компаніями, тому іранські страховики не повинні компенсувати його знищення

Іран не виплачуватиме "Міжнародним авіалініям України" (МАУ) компенсацію за збитий у січні під Тегераном літак, оскільки його було застраховано у європейських страхових компаніях.

Про це в понеділок, 10 серпня, заявив голова центральної страхової організації Ірану Голамреза Солеймані, повідомляє агентство dpa з посиланням на іранські ЗМІ.

Читайте також: Розкрили нові подробиці катастрофи МАУ під Тегераном

"Українській літак застрахований в Україні європейськими компаніями, а не іранськими. Відповідно, це європейські компанії мають виплачувати компенсацію", — сказав він.

Це не означає, що Іран відмовляється виплачувати компенсації родинам загиблих у катастрофі, йдеться про компенсацію саме за знищене майно — літак.

Як повідомляли "Українські Реалії",  29 липня до Києва прибула іранська делегація для переговорів щодо виплати компенсацій жертвам авіакатастрофи літака МАУ.

31 липня офіційний представник МЗС Ірану Аббас Мусаві заявив, що влада Ірану погодилася виплатити компенсацію родичам загиблих в авіакатастрофі. 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро