ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. Єврокомісія визнала скарги Facebook і Microsoft щодо Apple

Єврокомісія визнала скарги Facebook і Microsoft щодо Apple

308

Фото: Reuters

Додатки Facebook і Microsoft не відображаються належним чином в App Store. Претензії можуть стати частиною розслідування ЄС проти Apple

Антимонопольні регулювальні органи ЄС заявили, що зафіксували проблему відображення додатків Facebook і Microsoft в Apple App Store. 

Про це повідомило видання Reuters.

"Комісія поінформована про ці побоювання щодо правил Apple App Store", — підтвердила прес-секретар Європейської Комісії Аріанна Подеста.

Нагадаємо, компанії Facebook і Microsoft висловили стурбованість з приводу правил роботи в App Store, які, за твердженням розробників додатків, створюють нерівні умови для конкуренції з Apple.

Зараз ЄС веде чотири розслідування щодо Apple, три з яких стосуються роботи App Store і створених в ньому додаткових обмежень і умов.

Microsoft, пояснюючи проблему доступу в App Store до свого додатку Project xCloud, заявила: 

"Apple є єдиною загальнодоступною платформою, яка не дозволяє споживачам користуватися хмарними іграми і послугами підписки на ігри, такими як Xbox Game Pass".

"Він (Apple — УР) послідовно відноситься до ігрових додатків по-різному, застосовуючи більш м'які правила до неігрових додатків, навіть якщо вони мають інтерактивного контенту", — додають в Microsoft.

В Apple критику відкидають, заявляючи, що один і той же набір правил застосовується до всіх програм для захисту клієнтів і забезпечення справедливих та рівних умов для розробників. 

Нагадаємо, компанія Facebook створила підрозділ для управління платіжними проектами.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро