ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,15
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. Лукашенко радить протестувальникам знайти роботу

Лукашенко радить протестувальникам знайти роботу

674

Фото: БЕЛТА

Білоруський президент Олександр Лукашенко вважає, що переважну більшість протестувальників становлять безробітні та особи з кримінальним минулим. За його словами, безробітних "необхідно вивчити".

Про це Лукашенко заявив на засіданні Радбезу Білорусі, передає видання "БелТА".

На думку Лукашенка, уряд має вжити всіх необхідних додаткових заходів для роботи економіки. Він також заявив, що особи безробітних "необхідно вивчити, і їм має бути запропонована робота".

"Основа всіх цих так званих протестувальників — люди з кримінальним минулим і сьогодні безробітні. Немає роботи, значить, "гуляй дядько по вулицях і проспектах". Тому я по-доброму прошу і попереджаю всіх: влаштуватися треба на роботу тим, хто не працює. І хочу попередити деяких наших, м'яко кажучи, обуржуазнених громадян: не дай Бог хтось комусь видаватиме липові довідки про працевлаштування. Все повинно бути чесно і порядно", — додав білоруський президент.

Нагадаємо, за три дні протестів у Білорусі було затримано приблизно шість тисяч осіб. Крім того, Міністерство внутрішніх справ країни вже визнало, що під час придушення акцій силовики відкривали стрілянину на ураження.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро