ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,59
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. Суд оштрафував Apple на $506 млн за порушення патентів на 4G

Суд оштрафував Apple на $506 млн за порушення патентів на 4G

568

Фото: igate.com

Суд Техасу (США) зобов'язав компанію Apple виплатити 506 млн доларів компанії Optis Wireless Technology у вигляді ліцензійних відрахувань за порушення патентів на 4G в iPhone та на інших пристроях.

Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що суд виявив п'ять патентів на використання технології і це було зроблено навмисно. "Через те, що порушення було умисним, окружний суддя може втричі збільшити штраф у порівнянні зі встановленою присяжними сумою", — пише видання.

Під час розгляду цієї справи компанія Optis та її партнери — Panoptis та Unwired Planet LLC — заявили, що смартфони, годинники та планшети Apple, що працюють за стандартом стільникового зв'язку LTE, використовували її технологію.

Однак в Apple патенти компаній вважають недійсними та пообіцяли оскаржити рішення суду. "Такі позови компаній, які накопичують патенти просто для того, щоб переслідувати галузь, служать тільки для придушення інновацій та шкодять споживачам",  заявили в компанії.

Нагадаємо, у березні 2020 року Apple погодилася виплатити до 500 млн доларів власникам смартфонів, які висунули компанії колективний судовий позов у разі програшу в суді.

11 серпня ЗМІ повідомили, що Apple позивається до стартапу Prepear, який намагається зареєструвати логотип у вигляді груші.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро