ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. Глава ЦВК Білорусі Єрмошина виключила перегляд результатів виборів

Глава ЦВК Білорусі Єрмошина виключила перегляд результатів виборів

539

Фото: slovoidilo.ua

Глава ЦВК визнала, що відеозвернення кандидата в президенти Світлани Тихановської, який вона читала з листа, знімалося в кабінеті глави ЦВК

Голова Центральної виборчої комісії Білорусі Лідія Єрмошина виключила можливість перегляду результатів виборів президента.

Про це вона розповіла в інтерв'ю "Комсомольской правде в Беларуси".

"У нас же вибору немає. Якщо люди думають, що ми переглянемо і присудимо перемогу Тихановській, так не буває. Якщо встановлені порушення, як вони вважають, в цьому випадку вибори можуть бути визнані недійсними. Це означає, протягом трьох місяців повинна знову пройти наступна виборча кампанія з новими кандидатами. Я і сказала: "Ми можемо просто втратити країну", — заявила Єрмошина.

Крім того, глава ЦВК визнала, що відеозвернення кандидата в президенти Світлани Тихановської, який вона читала з листа, знімалося в кабінеті глави ЦВК.

"Це мій диван. Вона записувала це звернення без мене. Вона принесла скаргу в Центральну комісію, до речі, в присутності журналістів. Ми запросили її до мене в кабінет, оскільки з нею хотіли зустрітися, скажімо так, двоє високопоставлених співробітників правоохоронних органів. Я їх представила, вона залишилася з адвокатом разом з ними. І я пішла", — Єрмошина.

 Як повідомляли "Українські Реалії",  у Білорусі вже п'ятий день тривають масові акції протесту, які вилилися у сутички між мітингувальниками та силовиками. Білоруси протестують проти спроби чинного президента Олександра Лукашенка вшосте очолити країну. З початку протестів були затримані понад 6,7 тис. осіб. До лікарень потрапили не менше 250 людей, є загиблі.

13 серпня представники tech-індустрії Білорусі закликали владу зупинити насилля і провести нові вибори. Того ж дня до страйків долучилися білоруські автомобільні заводи МАЗ і БелАЗ.

МЗС України закликало українців утриматися від поїздок до Білорусі

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро