ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,84
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. Apple проти Epic Games: розробнику гри Fortnite заблокували доступ до iOS і Mac

Apple проти Epic Games: розробнику гри Fortnite заблокували доступ до iOS і Mac

815

Фото: en24news.com

Конфлікт між розробником гри Fortnite — американською компанією Epic Games — і техгігантом Apple набирає обертів. Корпорація Apple видалила аккаунт суперника з App Store.

Про це Epic Games повідомила у Twitter.

"Компанія [Apple] припинить дію всіх наших облікових записів розробників і відключить Epic від інструментів для iOS і Mac", — повідомили в компанії.

Epic Games також оприлюднила текст позову проти Apple, яку звинувачує в порушенні антимонопольного законодавства. Формальним приводом для початку судового розгляду між компаніями став конфлікт навколо мобільної версії популярної гри Fortnite. Epic Games дозволила користувачам мобільної версії гри платити за гру безпосередньо їй, а не через Apple або Google. Таким чином Epic отримала можливість не платити комісію в розмірі 30 %, яку стягують ці магазини. Як результат — Apple видалила гру Fortnite з App Store.

Свою підтримку Epic Games в боротьбі з Apple вже висловили Telegram, Spotify, Netflix, Match Group, Airbnb, Basecamp, ClassPass и Facebook.

Нагадаємо, у серпні 2020 року суд Техасу (США) зобов'язав компанію Apple виплатити 506 млн доларів компанії Optis Wireless Technology за порушення патентів на 4G в iPhone та на інших пристроях.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро