ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. До Білорусі не впустили 17 іноземних журналістів

До Білорусі не впустили 17 іноземних журналістів

428
До Білорусі не впустили 17 іноземних журналістів 1 До Білорусі не впустили 17 іноземних журналістів 2 До Білорусі не впустили 17 іноземних журналістів 3 До Білорусі не впустили 17 іноземних журналістів 4 До Білорусі не впустили 17 іноземних журналістів 5 До Білорусі не впустили 17 іноземних журналістів 6

Фото: Державний прикордонний комітет Білорусі

У пункті пропуску Національного аеропорту "Мінськ" вчора, 18 серпня, 17 представникам іноземних ЗМІ відмовили у в'їзді до Білорусі.

Про це повідомила прес-служба Державного прикордонного комітету Білорусі.

"Не дивлячись на ту обставину, що іноземці приховували справжні цілі в'їзду до Білорусі, повідомляючи про плани щодо відвідування різних пам'яток, виявлені посвідчення журналістів різних телерадіомовних компаній і професійна апаратура розкривали наміри останніх щодо здійснення журналістської діяльності з порушенням білоруського законодавства", — розповіли білоруські прикордонники.

У відомстві додали, що нетипова для іноземців схильність до переміщення великих сум готівкової валюти була виявлена у деяких кореспондентів, які представлялися туристами.

Прикордонний комітет також повідомив, що 18 серпня прибули представники Deutsche Welle і Danmarks Radio, які мали акредитацією Міністерства закордонних справ для роботи на території Республіки Білорусь, тож не мали проблем з перетином кордону.

Нагадаємо, 14 серпня у Білорусі звільнили із СІЗО двох українських журналістів і волонтерів Костянтина Рєуцького і Євгенія Васильєва.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро