ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. Тіхановська знову звернулася до білорусів і закликала продовжувати страйки

Тіхановська знову звернулася до білорусів і закликала продовжувати страйки

501

Фото: скрін з відео

Опозиційний лідер Білорусі Світлана Тіхановська у своєму новому відеозверненні закликала робітників білоруських підприємств продовжувати страйки.

Це звернення опубліковано в YouTube.

Тіхановська наголосила, що майбутнє Білорусі залежить зараз від єдності та рішучості білорусів. "Тому я прошу вас, продовжуйте і розширюйте страйки. Не ведіться на залякування. Об'єднуйтесь. Ми змусимо владу, яка закрилась у своїх палацах, почути наші голоси, які вона у нас вкрала",  заявила опозиціонерка.

Вона наголосила, що цілі страйків прості  припинити насильство, звільнити політичних в'язнів, провести прозорі, вільні і чесні вибори. "Разом ми сила. Сила, перед якою не встоїть ніяка диктатура. Пам'ятайте, що тільки разом ми зможемо побудувати країну для життя", — заявила вона.

Нагадаємо, 19 серпня Світлана Тіхановська у своєму відеозверненні закликала Європейську раду не визнавати вибори президента Білорусі

Додамо, що в Білорусі вже другий тиждень тривають акції протесту проти сфальсифікованих результатів виборів президента. Опозиція сформувала Координаційну раду та вимагає перевиборів. Білоруси вимагають, щоб Олександр Лукашенко, який перебуває при владі вже 26 років, пішов з посади.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро