ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. Нафта продовжує дорожчати в очікуванні компенсаційних скорочень ОПЕК +

Нафта продовжує дорожчати в очікуванні компенсаційних скорочень ОПЕК +

335

Фото: platon.asia

Ціни на нафту еталонних марок 21 серпня зростають на тлі сподівань, що країни-члени ОПЕК +, які в повному обсязі виконали свої зобов'язання в травні-липні поточного року, компенсують недостатнє скорочення видобутку.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Так, вартість жовтневих ф'ючерсів на Brent на лондонській біржі ICE Futures до 7:06 за київським часом становила 45,07 доларів за барель, що на 0,17 долара (0,38 %) вище за ціну на закритті попередньої сесії. За підсумками торгів 20 серпня ці контракти подешевшали на 0,47 долара (1 %).

Ф'ючерси на WTI жовтень на торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) до цього часу подорожчали на 0,13 долара (1,3 %) — до 42,95 долара за барель. У попередню сесію вартість цих контрактів знизилася на 0,29 долара (0,7 %).

Нагадаємо, 13 серпня Міжнародна міжурядова організація ОПЕК погіршила прогноз щодо падіння попиту на нафту 2020 року на 100 тисяч барелів на добу у порівнянні з оцінкою, зробленою місяцем раніше, — до 90,6 млн барелів на добу. 

17 серпня ціни на нафту еталонних марок знову зросли на тлі очікувань засідання міністерського моніторингового комітету ОПЕК+, яке відбулося 19 серпня. За підсумками цього засідання змогли надати підтримку ринку, оскільки учасники продовжують акцентувати на дотриманні угоди щодо скорочення видобутку і компенсації.

За даними S & P Global Platts, країни ОПЕК +, які перевищили свої квоти в травні-липні, повинні будуть разом скоротити видобуток ще на 2,31 млн барелів на добу (б/д) до кінця вересня.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро