ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,98
EUR 33,23
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. В уряді Німеччини вважають, що Навального отруїли (ОНОВЛЕНО)

В уряді Німеччини вважають, що Навального отруїли (ОНОВЛЕНО)

122

Фото: dw.com

Прес-секретар Навального Кіра Ярмиш у Twitter повідомила, що правоохоронці в Росії досі не відкрили справу у зв'язку з можливим отруєнням опозиціонера

В уряді Німеччини заявили, що російський опозиційний політик Олексія Навального "з великою часткою ймовірності" було отруєно.

Про це на прес-конференції наголосив офіційний представник уряду Штеффен Зайберт, повідомляє Reuters.

Зайберт підкреслив, що, зважаючи на це, Навальному необхідно надати персональний захист.

При цьому прес-секретар Навального Кіра Ярмиш в Twitter повідомила, що правоохоронці в Росії досі не відкрили справу у зв'язку з можливим отруєнням опозиціонера.

"У четвер відразу після госпіталізації Олексія ми подали заяву про отруєння в СК в Москві і в поліцію в Томську. Рішення про порушення справи за законом приймається за 3 дні. Термін закінчився о 13:30 неділі. Справа досі не порушена", — написала Ярмиш.

Оновлено. Лікарі берлінської клініки Charite заявили, що опозиційного лідера Олексія Навального було отруєно із застосуванням речовини з групи інгібіторів холінестерази.

"Клінічні дані вказують на інтоксикацію речовиною з групи речовин, які називають інгібіторами холінестерази. Конкретну речовину поки що не встановлено", — повідомили в клініці.

Як повідомляли "Українські Реалії", 21 серпня, у штабі Навального заявляли, що його перевезуть до німецької клініки протягом доби, а омські лікарі озвучили головний діагноз — порушення обміну речовин.

22 серпня літак Bombardier Challenger 604, який належить НКО “Кіно заради миру”, доставив Навального з Омська до шпиталю Charite, який знаходиться в Берліні. 

Наразі лікарі проводять діагностику стану Навального. Після закінчення обстежень і консультації з сім'єю лікарі дадуть коментар щодо попереднього діагнозу.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро