ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 26,98
EUR 31,81
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. Viber закрив офіс у Мінську і припинить інвестувати в країну

Viber закрив офіс у Мінську і припинить інвестувати в країну

196

Фото: Rakuten

Офіс месенджера Viber, який входить до когорти резидентів білоруського Парку високих технологій, закрили через масові протести в Білорусі.

Про це повідомив генеральний директор сервісу Джамел Агауа в інтерв'ю Forbes.

"Наш офіс був зачеплений цією ситуацією, тому що він розташований дуже близько до місця протестів. Він прямо в центрі міста, на головній вулиці", — сказав Агауа.

Він пояснив, що компанія закрила офіс й через те, що довколишні офіси "Яндекса" і Uber захопили озброєні люди. "Ми вирішили негайно закрити наш офіс в Мінську і попросити людей працювати віддалено", — зазначив Агауа. При цьому він зазначив, що до цього в офісі Viber працювали приблизно 15–20 % співробітників від звичайної кількості через коронавірус

Гендиректор також повідомив, що двох співробітників компанії і батька одного з робітників арештували без очевидних причин. За його словами, вони навіть не протестували. "Емоційний стан співробітників порушено тим, що заарештували двох їхніх колег. Це два члени нашої сім'ї. Одного відпустили на вихідних, ми дуже вдячні за це, він почуває себе добре, хоч і не розуміє, чому був заарештований. Другий в лікарні з серйозними травмами. Згідно із законом він все ще під арештом", — розповів топ-менеджер.

Крім того, він додав, що минулого тижня у Білорусі були перебої з інтернетом і було складно отримати правдиву інформацію від співробітників щодо їхньої безпеки. "Може бути, якщо ситуація не покращиться, ми не будемо більше інвестувати в Білорусь", — зазначив Агауа.

Нагадаємо, 13 серпня офіси "Яндекс.Таксі" та Uber у Мінську заблокували озброєні люди.

Зазначимо, що білоруси протестують проти спроби Олександра Лукашенка вшосте очолити країну. 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро