ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. У Нідерландах відновлять слухання у справі MH17

У Нідерландах відновлять слухання у справі MH17

338

Фото: Wikimedia Commons

В Нідерландах поновляться слухання у справі про катастрофу Boeing на Донбасі в липні 2014 року. Однією з головних тем для обговорення стануть вимоги компенсації з боку родичів.

Про це повідомила прес-служба суду.

Очікується три сесії тривалістю по два тижні кожна: з 31 серпня по 11 вересня, з 28 вересня по 9 жовтня і з 2 по 13 листопада.

Блок, що розпочнеться 31 серпня, буде використано для обговорення позицій юридичних радників родичів, захисту та прокуратури і прийняття рішень з цього питання в разі необхідності. Суд порушить питання щодо того, до якого часу повинні бути подані всі вимоги про компенсацію.

Також суд очікує доповіді від захисту щодо прогресу у формулюванні нових вимог про додаткові розслідування. Йдеться не лише про вимоги, які захист може сформулювати без консультацій зі своїм клієнтом Олегом Пулатовим, який є одним з чотирьох обвинувачених у справі, але також про вимоги, які залежать від таких консультацій.

Наразі є чотири обвинувачені: троє громадян Росії, включно з Ігорем Гіркіним, а також громадянин України Леонід Харченко. Їм висунули попередні обвинувачення у вбивстві 298 людей і в спричиненні катастрофи літака, що призвела до загибелі всіх на борту. Всі обвинувачені на процес не з'явилися.

За оцінками експертів, вироку у процесі варто очікувати не раніше, ніж через кілька років.

Нагадаємо, Нідерланди в липні подали до ЄСПЛ новий позов проти Росії у справі МН17. Європейський суд повідомив РФ про відповідний позов.

В Євросоюзі очікують, що Росія візьме відповідальність за катастрофу МН17.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро