ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,19
EUR 32,03
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. Китай заборонив експорт ІІ-технологій. Це може зірвати продаж TikTok в США

Китай заборонив експорт ІІ-технологій. Це може зірвати продаж TikTok в США

257

Фото: uaspectr.com

Китай вперше за 12 років оновив правила експорту технологій, що може ускладнити продаж TikTok американським компаніям

Міністерство торгівлі Китаю заборонило вільний експорт низки інформаційних технологій (II). Це може ускладнити китайській компанії ByteDance продаж бізнесу TikTok в США.

Про це повідомляє видання Nikkei Asian Review.

За його даними, 28 серпня ввечері Китай вперше за 12 років переглянув список технологій, заборонених або обмежених до експорту. До оновленого списку потрапили 23 позиції, зокрема технології інтерактивного інтерфейсу штучного інтелекту і сервіси передачі особистої інформації на основі аналізу даних. Ці технології потрапляють до категорії "подвійного використання".

Зазначається, що китайський додаток TikTok використовує низку технологій, що потрапляють під обмеження, зокрема, персоналізацію контенту і технології машинного навчання. Це означає, що компанії ByteDance, що володіє додатком, може знадобитися спеціальна ліцензія для продажу частини бізнесу іноземним компаніям. 

За даними китайського видання Xinhua News, влада Китаю рекомендувала керівництву ByteDance вивчити нові вимоги і, за необхідності, відмовитися від продажу частини TikTok.

Нагадаємо, 7 серпня президент США Дональд Трамп підписав указ "про боротьбу з загрозою TikTok", який зобов'язує американські компанії протягом 45 днів припинити операції з компанією-власником додатка ByteDance. В адміністрації Трампа підозрюють, що додаток може передавати конфіденційні дані американців владі Китаю. Якщо TikTok не продадуть до 15 вересня, сервіс заблокують на території США.

Офіційно на покупку TikTok претендує компанія Microsoft. Сума угоди може скласти приблизно 30 млрд доларів. До цієї угоди планує долучитися американська торговельна мережа Walmart.

18 серпня стало відомо, що корпорація Oracle також планує придбати операції додатка в США, Канаді, Австралії та Новій Зеландії.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро