ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. У Мінську омонівці розганяють студентів

У Мінську омонівці розганяють студентів

436
У Мінську омонівці розганяють студентів 1 У Мінську омонівці розганяють студентів 2 У Мінську омонівці розганяють студентів 3 У Мінську омонівці розганяють студентів 4 У Мінську омонівці розганяють студентів 5 У Мінську омонівці розганяють студентів 6 У Мінську омонівці розганяють студентів 7

Фото: Onliner

У столиці Білорусі Мінську силовики почали розгін студентів, які вийшли 1 вересня на акції протесту. Затриманих студентів садять до мікроавтобусів.

Про це повідомило видання Onliner.

Затримання почалися в районі площі Незалежності. Група співробітників ОМОНу підійшла до студентів і запропонувала мирно розійтися. Студенти зімкнулися в коло і відмовилися розходитися. Після цього силовики почали висмикувати людей із ланцюга і відводити.

"Основна маса хлопців рушила в бік МДЛУ (Мінский державний лінгвісничний университет  УР), однак їх наздоганяли силовики. Біля головного входу до парку Горького стоять два мікроавтобуси, до яких ведуть затриманих",  повідомляє видання.

Нагадаємо, Олександр Лукашенко визнав авторитарність системи суспільного життя в Білорусі. Він зазначив, що наразі йде підготовка змін до Конституції, якими хочуть створити систему, не зав'язану на особистості.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро