ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. У Раді сказали, скільки "Слуг народу" підписалися за виключення Лероса з фракції

У Раді сказали, скільки "Слуг народу" підписалися за виключення Лероса з фракції

377

Фото: УНІАН

За виключення народного депутата Гео Лероса з фракції "Слуга народу", яка налічує 248 парламентаріїв, підписалися приблизно 200 обранців.

Про це на брифінгу 2 вересня повідомив голова парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, інформують "Українські Реалії". 

"Наскільки я знаю, близько двохсот (депутатів підписалися за виключення Лероса з фракції — УР)", — сказав Гетманцев. При цьому за повним списком підписантів голова комітету порадив звернутися до голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії.

Гетманцев зізнався, що теж підписався за виключення Лероса з фракції, оскільки побачив у його виступі неправдиву інформацію. "Я довго вагався, тому що ми повинні знайти золоту середину між дискусією в партії, дискусією в фракції, коли ми можемо вільно обговорювати будь-які питання і критикувати один одного, і між поширенням інформації, яка не в повній мірі відповідає дійсності. Я особисто для себе переглянув його виступ і, на жаль, побачив там ті обставини, які не зовсім відповідають дійсності або зовсім не відповідають дійсності. Які є суто політичними і спрямованими на те, щоб погіршити репутацію нашої політичної сили і президента особисто. Немотивовані, деструктивні. Тому я поставив свій підпис", — пояснив Гетманцев.

Нагадаємо, на засіданні Верховної Ради 1 вересня Гео Лерос виступив з різкою критикою президента Володимира Зеленського. Зокрема, нардеп назвав главу держави "порожнім місцем в історії" та звинуватив у зв'язках з олігархами та кумівстві. Після цього "Слуги народу" виключили Лероса з фракції.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро