ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. Лукашенко звинуватив Україну та країни ЄС у розпалюванні протестів

Лукашенко звинуватив Україну та країни ЄС у розпалюванні протестів

525

Фото: з відкритих джерел

Олександр Лукашенко, який виконує обов’язки президента Білорусі, звинуватив Україну, Польщу, Литву і Чехію у втручанні у внутрішні справи країни.

Про це він заявив 3 вересня, погоджуючи призначення нових керівників місцевих виконавчих органів в декількох районах Гомельської області, передає БЕЛТА.

За його словами, на обстановку в Білорусі "більшою мірою впливають зовнішнє втручання". "Воно відбувається з Польщі, Чехії, Литви та України, що нас найбільше насторожує. Ви вчора чули заяву міністра закордонних справ Росії Лаврова, який вже у відкриту (він взагалі людина дуже стримана в цьому відношенні, обережна) заявив, що відбувається на кордоні. Ми реагуємо на будь-які негативні рухи на адресу Білорусі. Для нас найважливіше — не допустити розпалювання в Мінську якоїсь пожежі. Тому що так буває завжди: починається зі столиці і перекидається на всю країну", — сказав Лукашенко.

Він зазначив, що Білорусь виявилася віч-на-віч з "агресією ззовні" і подякував Росії за підтримку, "інакше країні було б зараз непросто". "Помилок не можна допустити. Але ви повинні прекрасно розуміти: є червона риска, яку нікому не дозволено її переходити. Якщо це трапиться, природно, ми будемо реагувати за всією суворістю нашого закону. Тому прошу вас, доведіть це до людей. Нехай вони мене занадто не засуджують за якусь м'якотілість. Жодної м'якотілості тут немає. Країна працює, хоч багатьом би хотілося (особливо нашим сусідам), щоб ми впали", — заявив політик.

Як повідомляли "Українські Реалії",  2 вересня в МЗС Росії заявили, що начебто в Україні готували сотні екстремістів спеціально для дестабілізації ситуації в Білорусі, де тривають масові протести проти Олександра Лукашенка.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро