ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 28,19
EUR 34,02
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. Оприлюднили розслідування Фонду Навального, зняте перед його отруєнням

Оприлюднили розслідування Фонду Навального, зняте перед його отруєнням

302

Фото: Inkazan

Фонд боротьби з корупцією російського опозиційного лідера Олексія Навального оприлюднив розслідування "Томськ у полоні депутатської мафії", над яким він працював перед отруєнням.

Про це повідомили в "Радіо Свобода".

"Розслідування від імені Навального присвячено корупції серед томських депутатів від владної партії "Єдина Росія". За планами голови ФБК, фільм повинен був допомогти місцевим жителям проголосувати проти представників владної в Росії партії на найближчих виборах 13 вересня", — йдеться у повідомленні.

Навальний у розслідуванні пояснив, що томським депутатам від "Єдиної Росії" належать майже всі ключові компанії, що відповідають в місті за ЖКГ. Зокрема, за водопостачання відповідає ТОВ "Томськводоканал". Формально він належить сестрі заступника голови міськдуми і голови фракції "Єдина Росія" Кирила Новожилова. Оплата за послуги Томськводоканалу проходить через Томський розрахунковий центр, що належить Новожилову. За останні п’ять років тарифи на воду в Томську зросли майже вдвічі.

Крім того, у розслідуванні йдеться про найбільшу керуючу компанію ЖКГ Томська під назвою "Жилище", що у власності дружини депутата від "Єдиної Росії" Сергія Панасюка, а його "секретним партнером" по бізнесу є син колишнього генпрокурора Росії Артем Чайка.

За даними розслідування, компанію "Горсети", що відповідає за електропостачання, контролюють лідер регіонального відділення "Єдиної Росії" Володимир Резніков і його син Максим, а також депутат "Єдиної Росії" і голова комітету міського господарства.

Також Навальний розказав про елітну нерухомість, яка належить власникам і керівникам томських комунальних підприємств.

Нагадаємо, російському опозиціонеру Олексію Навальному 20 серпня стало зле в літаку, яким він летів з Томська до Москви. Авіалайнер екстрено приземлився в Омську, де Навального госпіталізували. 22 серпня спецлітаком він був доставлений до Берліна, де наразі знаходиться в комі. Його стан оцінюється як стабільно важкий. 

2 вересня уряд Німеччини заявив про наявність у зразках, взятих у Навального, нервово-паралітичної речовини групи "Новачок", яку було створено за часів СРСР.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро