ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,19
EUR 32,03
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Світ
  4. /
  5. Оприлюднили розслідування Фонду Навального, зняте перед його отруєнням

Оприлюднили розслідування Фонду Навального, зняте перед його отруєнням

482

Фото: Inkazan

Фонд боротьби з корупцією російського опозиційного лідера Олексія Навального оприлюднив розслідування "Томськ у полоні депутатської мафії", над яким він працював перед отруєнням.

Про це повідомили в "Радіо Свобода".

"Розслідування від імені Навального присвячено корупції серед томських депутатів від владної партії "Єдина Росія". За планами голови ФБК, фільм повинен був допомогти місцевим жителям проголосувати проти представників владної в Росії партії на найближчих виборах 13 вересня", — йдеться у повідомленні.

Навальний у розслідуванні пояснив, що томським депутатам від "Єдиної Росії" належать майже всі ключові компанії, що відповідають в місті за ЖКГ. Зокрема, за водопостачання відповідає ТОВ "Томськводоканал". Формально він належить сестрі заступника голови міськдуми і голови фракції "Єдина Росія" Кирила Новожилова. Оплата за послуги Томськводоканалу проходить через Томський розрахунковий центр, що належить Новожилову. За останні п’ять років тарифи на воду в Томську зросли майже вдвічі.

Крім того, у розслідуванні йдеться про найбільшу керуючу компанію ЖКГ Томська під назвою "Жилище", що у власності дружини депутата від "Єдиної Росії" Сергія Панасюка, а його "секретним партнером" по бізнесу є син колишнього генпрокурора Росії Артем Чайка.

За даними розслідування, компанію "Горсети", що відповідає за електропостачання, контролюють лідер регіонального відділення "Єдиної Росії" Володимир Резніков і його син Максим, а також депутат "Єдиної Росії" і голова комітету міського господарства.

Також Навальний розказав про елітну нерухомість, яка належить власникам і керівникам томських комунальних підприємств.

Нагадаємо, російському опозиціонеру Олексію Навальному 20 серпня стало зле в літаку, яким він летів з Томська до Москви. Авіалайнер екстрено приземлився в Омську, де Навального госпіталізували. 22 серпня спецлітаком він був доставлений до Берліна, де наразі знаходиться в комі. Його стан оцінюється як стабільно важкий. 

2 вересня уряд Німеччини заявив про наявність у зразках, взятих у Навального, нервово-паралітичної речовини групи "Новачок", яку було створено за часів СРСР.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро