ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,84
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. У світі цікавого
  4. /
  5. Вчені хочуть клонувати печерних левів

Вчені хочуть клонувати печерних левів

322
В центрі уваги дослідників виявилися вимерлі приблизно 10-20 тис. років тому печерні леви.

Про плани клонувати ссавців заявили в Академії наук Якутії, пише Nacked Science.

Цій заяві передувало виявлення в Якутії двох печерних левів. М'які тканини збереглися настільки добре, що знахідку назвали «такою, яка не має аналогів у світі». За словами вчених, мова йде про левенят, чий вік становить менше місяця. Вони добре збереглися через те, що виявилися закопані в земній товщі. При всьому цьому зараз рано судити про успіх починання. Сказати щось конкретне можна буде не раніше ніж через два-три роки.

За словами керівника відділу мамонтової фауни якутської Академії наук Альберта Протопопова, буде проведений комплекс досліджень, який дозволить сказати більше про родичів печерних левів. Мова, зокрема, йде про комп'ютерні і радіовуглецеві дослідження. Вчені хочуть дізнатися більше про внутрішні органі вимерлих істот. Надалі, до досліджень у цій області приєднаються американські, японські і південнокорейські фахівці.

Печерний лев вважається вимерлим підвидом левів. В епоху плейстоцену ці тварини населяли Сибір і Європу. Хижаки полювали на диких коней, оленів, диких биків і антилоп. Всупереч назві тварини рідко навідувалися в печери, проте там помирали хворі й старі особини. В цілому печерний лев – один з найбільших представників сімейства котячих, який коли-небудь існував. Без урахування хвоста довжина самця становила 2,1 м. Наскальні малюнки зберегли печерних левів без гриви, що дозволяє припустити, що у них її зовсім або майже не було.

radio24.ua

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро