ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 29,25
EUR 30,40
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Відео
  4. /
  5. Допомога ЄС, наша вакцина і 12 млн масок – Зеленський записав термінове звернення до українців

Допомога ЄС, наша вакцина і 12 млн масок – Зеленський записав термінове звернення до українців

998
Президент Володимир Зеленський звернувся до українців щодо пандемії коронавірусу і карантину в Україні. Відеозвернення українського лідера опублікував Офіс Президента.

Зеленський  повідомив, що Єврокомісія надасть Україні допомогу для протидії вірусу у розмірі 1,2 млрд євро. Ці кошти можуть гарантувати макрофінансову стабільність в країні і пом'якшити негативні наслідки пандемії для громадян.

Зеленський підтримав продовження карантину до 11 травня і пообіцяв, що незабаром прем'єр озвучить детальний сценарій з п'яти етапів виходу з карантину. 

Стало відомо, що 24 квітня будуть відвантажені і відправлені в регіони України 200 тисяч ПЛР-тестів вітчизняного виробництва. В цілому, за словами Зеленського, є замовлення на 2 мільйони ПЛР-тестів, зроблених в Україні.

З іноземної допомоги: в Україну доставили 360 тисяч респіраторів і 800 тисяч реагентів для ПЛР-тестування. У Гостомелі 23 квітня приземлилася українська "Мрія" з більш ніж 12 мільйонів захисних масок, а також – з сотнями тисяч захисних костюмів та окулярів.

Зеленський зазначив, що до кінця травня Україна очікує від вітчизняного виробника 200 апаратів штучної вентиляції легенів.

 

Крім того, українська "Мрія" здійснила вже кілька вильотів і перевезла понад 2000 тонн різних вантажів у США, країни Європи і Близького Сходу. Так Україна допомагає світу боротися з Covid-19 і це визнають в інших країнах, переконаний президент.

Українські медики, за його словами, допомогли "італійським друзям" і повертаються додому з безцінним досвідом. 

Зеленський підкреслив, що головна цінність України – це її люди. Зокрема, вчені працюють над пошуком ліків, які можуть допомогти людству.

 "Зараз проходять дослідження 4 різних лікарських засобів. У ці дні Україна розпочинає клінічні випробування препарату для боротьби з Covid-19. Є всі підстави вважати, що він може суттєво знижувати або навіть нейтралізувати загрозу смерті від ускладнень коронавирусной інфекції", - пояснив він.

Президент уточнив, що 23 квітня ООН проголосила Міжнародним днем англійської та іспанської мов. Українці, перебуваючи вдома, по всій країні можуть "прокачати" власні навички та знання іноземних мов.

"Обов'язково настане день, коли це все закінчиться і нашу країну зможуть відвідати іноземні туристи. Давайте за час карантину підвищимо свій рівень знань і зустрінемо гостей чистим і бездоганним "Welcome tUkraine", - додав Зеленський.
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро