ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,84
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Здоров'я
  4. /
  5. Експертиза СБУ виявила небезпечні домішки у дитячому дієтичному харчуванні з Росії

Експертиза СБУ виявила небезпечні домішки у дитячому дієтичному харчуванні з Росії

357
За клопотанням Служби безпеки Мінохорони здоров'я відмовилось від придбання цих продуктів для хворих на фенілкетонурію дітей.
Мінекономрозвитку та торгівлі запровадило спеціальні санкції проти російського постачальника та імпортера в Україні небезпечних лікарських препаратів виробництва РФ після виявлення небезпечних домішок експертизою на замовлення СБУ. Про це повідомили у прес-центрі Служби безпеки.

«За результатами ініційованої СБУ експертизи, проведеної фаховою установою з контролю якості лікарських засобів, препарати дієтичного (лікувального) харчування для дітей хворих фенілкетонурією «Тетрафен»/«Нутриген» та «Афенілак» російського виробництва не відповідають встановленим критеріям безпеки.В них встановлено завищений рівень свинцю та кадмію більше ніж у 10 разів від граничного. Це призводило до численних побічних реакцій, а також до погіршення стану здоров'я у хворих дітей», – повідомили у тексті.

Окрім того, за поданням Служби безпеки Мінохорони здоров'я відмовилось від придбання продуктів спеціального дієтичного харчування російського виробництва. Також наразі органи Державної санітарно-епідеміологічної служби вирішують питання щодо заборони до обігу в Україні небезпечних для здоров’я дітей хворих на фенілкетонурію препаратів дієтичного (лікувального) харчування російського виробництва.

tyzhden.ua

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро