ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Здоров'я
  4. /
  5. У МОЗ розповіли про нові критерії для визначення країн "зеленої" та "червоної" зони

У МОЗ розповіли про нові критерії для визначення країн "зеленої" та "червоної" зони

454

Фото: МОЗ / Facebook

Міністерство охорони здоров’я внесло пропозицію, щоб країни, у яких менше 55 хворих на COVID-19 на 100 тисяч населення, потрапляли до "зеленої" зони, а більше — до "червоної". 

Про це сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу 15 липня, передає кореспондент "Українських Реалій".

"На початковому етапі, на етапі обговорення, саме говорилося про рівень активних хворих на 100 тис. населення. Говорили на засіданнях відповідних міністрів країн Європейського Союзу, саме говорилося про такі критерії і про такі формули, за якими ми достатньо чітко спостерігали. І коли ми приймали рішення — рішення приймали перед 22 червня, була ця постанова, яка продовжувала карантин до 31 липня, саме цей критерій (40 на 100 тис. активних хворих) іі був запроваджений в Україні. Потім вже, перед 1 липня, країни Європейського Союзу змінили це на інцидентність. Ми також слідкуємо за цим і не виключаємо, що ми будемо переглядати ці критерії", — сказав Степанов.

Він зазначив, що МОЗ внесло критерій у зв’язку зі збільшенням активних хворих в Україні — наразі цей показник становить понад 62 на 100 тис. населення.

"Ми внесли пропозицію щодо збільшення цього критерію до 55 на 100 тис. хворих. Тобто, країни, які будуть мати вище 55 після затвердження цих критеріїв урядом України, будуть попадати в перелік країн з "червоної" зони. Менше 55 — "зеленої" зони. Але перегляд в сторону інцидентності — саме такий показник взятий зараз в Європі, ми не виключаємо. Ми зараз аналізуємо і розробляємо нові підходи", — додав очільник МОЗ.

Як повідомляли "Українські Реалії", у МОЗ озвучили головні правила навчання школярів з вересня.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро