ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 38,46
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Здоров'я
  4. /
  5. Завтра Україну поділять на чотири карантинні зони

Завтра Україну поділять на чотири карантинні зони

530

Фото: МОЗ / Facebook

Міністерство охорони здоров’я ініціює проведення засідання центральної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для затвердження чотирьох карантинних зон. 

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу 30 липня, передає кореспондент "Українських Реалій".

"Із 1 серпня вступає в дію нова постанова уряду. В нас буде поділ на так звані чотири зони — зелена, жовта, помаранчева й червона", — сказав Степанов.

За його словами, робота дитячих таборів буде можлива у "зеленій" і "жовтій" зонах.

"Думаю, завтра (31 липня — УР) ми ініціюємо проведення центральної комісії ТЕБ та НС, щоб ми затвердили всі ці зони по всій країні, які ми визначили по показниках, які є в постанові уряду", — додав очільник МОЗ.

Степанов наголосив, що контроль за роботою дитячих таборів під час карантину здійснюватиме Держпродспоживслужба, ДСНС та представники місцевої влади.

Нагадаємо, у Кабінеті міністрів розробили проект постанови щодо зміни режиму карантину в Україні. Згідно з ним, усі регіони країни поділять на чотири зони, де діятимуть чіткі критерії щодо обмежень. Обмежувальні заходи запроваджуватимуть залежно від ситуації, що виникає в тому чи іншому населеному пункті області.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро