ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,15
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Здоров'я
  4. /
  5. Уряд змінив критерії визначення карантинних зон

Уряд змінив критерії визначення карантинних зон

599

Фото: 112.ua

Кабінет міністрів України змінив критерії, за якими регіони України класифікують за "зонам" захворюваності. Зокрема, було змінено показники, які визначають епідеміологічну ситуацію в регіоні.

Таке рішення ухвалили на засіданні уряду 12 серпня, передає кореспондент "Українських Реалій".

На засіданні міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в Україні дуже швидко перетнули поріг у тисячу інфікованих за добу. Також зростає кількість людей, яких шпиталізують.

"Раніше ми рівень загрози визначали за чотирма показниками: кількість ліжок, випадків, тестувань та динаміка зростання кількості випадків. Ми об'єднали два показники і зараз визначатимемо по 3 показниках: заповненість ліжок, тестування, рівень захворювань на 100 тис. населення за 14 днів", — зазначив він.

За його словами, кількість тестувань має бути не менше ніж 24 на 100 тисяч протягом семи днів, показник захворюваності за 14 днів не повинен перевищувати базовий рівень захворюваності — 40 випадків на 100 тисяч за 14 днів.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій приймає рішення щодо зон кожні сім днів, рішення про послаблення карантину в регіоні не може бути переглянуто раніше, ніж за 14 днів.

Якщо рівень завантаженості ліжок п'ять днів поспіль по всьому регіону становить 50 % чи більше, то на території всього регіону встановлюється "помаранчевий" рівень, якщо понад 75 % — "червоний" рівень.

Нагадаємо, про наміри змінити критерії визначення карантинних зон повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу зранку 12 серпня.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро