ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Здоров'я
  4. /
  5. ВООЗ почала переговори з Росією щодо вакцини від COVID-19

ВООЗ почала переговори з Росією щодо вакцини від COVID-19

419

Фото: Reuters

Європейське відділення Всесвітньої організації охорони здоров'я розпочало переговори з Росією для отримання детальнішої інформації про нещодавно схвалену експериментальну вакцину проти COVID-19. 

Про це повідомило видання АР.

Минулого тижня Росія стала першою країною, яка отримала ліцензію на вакцину від коронавірусу. Але ліки ще не пройшли розширені випробування, які зазвичай потрібні для доказу її ефективності перед ліцензуванням, що є серйозним порушенням наукового протоколу.

За словами співробітниці з надзвичайних ситуацій в Європейському регіональному бюро ВООЗ Кетрін Смоллвуд, агентство почало "прямі переговори" з Росією щодо вакцини.

Своєю чергою директор Європейського бюро ВООЗ доктор Ханс Клюге сказав, що агентство вітає всі досягнення в розробці вакцин, проте кожна вакцина має проходити одні й ті самі клінічні випробування. А російська вакцина поки що протестована лише на кількох десятках людей.

На думку вчених, просунуті випробування експериментальної вакцини на десятках тисяч людей є єдиним способом визначити, працює вона чи ні.

Нагадаємо, 11 серпня президент Росії Володимир Путін заявив, що вони зареєстрували першу у світі вакцину від COVID-19, і його донька уже зробила щеплення. П'ять днів потому виготовили першу партію ліків.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро