ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 38,46
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Здоров'я
  4. /
  5. Китайська Sinovac ввела експериментальну вакцину від коронавірусу своїм співробітникам

Китайська Sinovac ввела експериментальну вакцину від коронавірусу своїм співробітникам

1113

Фото: Sinovac

У декого з вакцинованих співробітників виявили побічні ефекти

Більшості співробітників та членам їхніх родин китайської компанії Sinovac Biotech Ltd, що працює над розробкою вакцини від COVID-19, вже зробили експериментальне щеплення за китайською програмою надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє Reuters.

Поки що про цю програму уряду Китаю відомо небагато. Її ухвалили для застосування щодо певних груп — медпрацівників, співробітників ринків, транспорту та сфери послуг.

Масштаби щеплень вказують на активне використання експериментальної вакцини для захисту працівників суспільно важливих галузей, хоча офіційні випробування препарату досі тривають.

Sinovac, чия вакцина CoronaVac перебуває на третій стадії клінічних випробувань, запропонувала ще несертифікований препарат 23 тисячам своїх робітників та членам їхніх родин на добровільній основі. Про це журналістам розповів виконавчий директор компанії Їнь Вейдонь, який також вакцинувався.

За словами представника Sinovac, експериментальний препарат запропонували тому, що новий спалах може прямо вплинути на виробництво вакцин.

"Усіх співробітників попередили про можливі наслідки щеплення, а випадків негативних побічних ефектів було небагато",  сказав Вейдонь.

За інформацією уряду Китаю, вакцина безпечна. Проте ця інформація поки що не підтверджена клінічними дослідженнями та не може використовуватися регуляторами, коли прийде час затверджувати вакцину. Серед побічних реакцій, які китайці вважають незначними — слабкість, температура та біль.

Тим часом загальна кількість зареєстрованих у світі випадків захворювання на COVID-19 уже сягнула 27 мільйонів. Померли від вірусу більш ніж 880 тисяч людей.

Як повідомляли "Українські Реалії", 6 вересня МОЗ України опублікувала оновлений алгоритм надання допомоги пацієнту з підозрою на COVID-19.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро