ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 28,44
EUR 33,85
UaRu
 1. Головна
 2. /
 3. Здоров'я
 4. /
 5. В Україні набуло чинності нове карантинне зонування

В Україні набуло чинності нове карантинне зонування

114

Фото: Unsplash

В Україні набуло чинності оновлене карантинне зонування. До "червоної зони" потрапили Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці.

Відповідне рішення прийняв уряд.

До зони з найскладнішою епідеміологічною ситуацією віднесли:

 • Івано-Франківськ, Коломию, Калуш, Косівський та Тисменицький райони Івано-Франківської області;
 • Біляївку, Ізмаїл та Болградський район Одеської області;
 • Дубно та Костопільський район Рівненської області;
 • Тернопіль, Бережани та Чортків, Бережанський, Бучацький, Гусятинський, Монастирський, Теребовлянський, Тернопільський та Чортківський райони Тернопільської області;
 • Великобурлуцький район Харківської області;
 • Чернівці, Вижницький, Глибоцький, Заставнівський, Кіцманський, Новоселицький та Сторожинецький райони Чернівецької області;
 • Бобровицький район Чернігівської області.

Ці регіони входять до "червоної" зони, в якій забороняється робота громадського транспорту, відвідування закладів освіти, діяльність закладів громадського харчування, ТРЦ, бізнес-центрів, магазинів.

До "помаранчевої" зони увійшли такі міста: Ужгород, Луцьк, Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Харків, Бердичів, Коростень, Мукачево, Яремче, Березань, Ірпінь, Фастів, Чорноморськ, Острог, Суми, Славута, Новодністровськ, Ніжин тощо.

У ній забороняється проведення масових заходів за участю більш ніж 100 осіб і більше однієї особи на 20 кв. метрів, діяльність установ, що надають послуги з розміщення, діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, прийом дітей до дитячих таборів, обмеження роботи розважальних закладів.

"Жовта" зона: забороняється відвідування сторонніми особами закладів та установ соціального захисту. До неї потрапили міста Київ, Луцьк, Житомир, Бориспіль, Одеса, Рівне, Суми та Хмельницький.

"Зелена" зона: забороняється проводити масові заходи за участю більше однієї особи на 5 кв. м, розміщувати глядачів більш ніж на 50 % місць для сидіння, перевозити у всіх видах громадського транспорту людей більше, аніж місць для сидіння. Ці обмеження поширюються і на інші зони.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я оновило схему, за якою має діяти лікар, під час надання допомоги пацієнту з підозрою на коронавірус.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро